BİZE ULAŞIN

0533 667 92 15

Kurumsal

SATEK olarak hedefimiz yüksek nitelikli ürünlerle işletmelerin çözüm ortağı olmaktır. Ürünlerimizi sunduğumuz her işletmenin verimliliğine katkıda bulunmak öncelikli hedefimizdir.  Bizim işimiz ürünlerimizin işletmelere teslim edilmesiyle neticelenmemektedir. İkinci aşama ; yani ürünlerimizin kullanımı sonrası performansı artırmak ve bunu öçerek raporlandırmak gerçek ve değişmez misyonumuzdur. Bu hedefe ulaşmak için her zaman değerli müşterilerimizin emrindeyiz.

                    

Ülkemizin önde gelen yüzlerce sanayi kuruluşuna yıllardır tedarik sağlamaktayız. Sorumluluğumuzun farkındayız ve kazandığımız bu güveni pekiştirecek inovatif ürünleri sürekli takip ediyoruz. Üretime katma değer katacak her türlü teknolojiyi takip ediyor bu alanda ekip olarak bilgimizi sürekli geliştiriyoruz. Bilgiye değer veren , yenilikçi , araştırmacı müşterilerimizin desteğiyle yorulmuyoruz, daha büyük bir azimle geleceği planlıyoruz.

    

Marmara Bölgesi'nde müşterilerimize hizmet vermekle beraber Anadolu'nun sanayileşmiş şehirlerinde Bayilerimizle güçlü bir tedarik ağı kuruyoruz. Bölgesinde kendisini ispat etmiş, SATEK'in müşteri odaklı prensiplerine sıkı sıkı bağlı bayilik yapımızla daha güçlü ve etkili bir yapı hedefliyoruz.

Şehirlerdeki Bayiliklerimizin yanısıra Sektörel Bayilerimizin uzmanlıklarından istifade ediyor ve onların  ürünlerimizi onyıllardır çalıştıkları kendi müşterilerine tavsiye etmelerinin gururunu yaşıyoruz.

     

"Kalite en iyi yatırımdır" ilkesini her alanda temel prensip olarak kabul ediyoruz.

Büyüyen ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıma yolunda sebatla çalışıyoruz.